2015 m. kovo 9 d., pirmadienis

Saldumynai: orinukai su sukrinu

Ir sąžinė negrauš net naktį :)))

Ką gi ką gi ką gi - dėkoju mielai draugei, kurios dėka jau išbandžiau Sukriną. - Valio!!! - Daugiau apie jį rašoma čia. Labai teigiamai vertinu sukriną, tik dar reikės daugiau pasipraktiktuoti receptuose, kad kitą syk nenusaldinti taip stipriai :).

Tikrai jis palieka vos šaldantį skonį ant liežuvio galo, bet čia netgi fainai - vertėjo mėtų įdėti į orinukus, būtų visai super.

Taigi, aš dariau tokį baltyminį liesą saldumyną su sukrinu ir kiaušinių baltymais, vos vanilės reikėjo. Dėjau 5 kiaušinių baltymus ir apie 180 gr sukrino. Kiek saldoki gavosi, ir tokie žalsvi - gal, kad apačia skardos buvo patepta alyvuogių aliejumi?..

Na, o žemiau - recepto vizualizacijos :), prašom:- Skanaus !

4 komentarai:

 1. Oi ačiū aiū, labai džiaugiuosiu debiutu ir dėkoju tau taip tap :)
  Beje, vakar atradau kaip "nugesinti" per saldžius orinukus - ogi valgyti juos su nesaldžia varške. Yra toks kaip kremas, 'President" tipo (kur kibirėliuose LT būna ). Nu super. Vakar valgiau ir džiaugiausi. - Reiks daugiau sukrin'o, Velykos artėja :))) O jei reimčiau tai dar Xylitol'į dar žadu išbandyti, nors ir kalorengesnis, bet lb nemažai teigiamų atsiliepimų perskaičiau internetuose, tai imsiuos. P. S. O sukrin'o vaikams galima?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Galima, maniske valgo. Jis naturalus cukraus alkoholis. Perziurejau truputi receptus cia su Sukrinu, tai matau, kad nedaug jo vartoja, pvz., tortui 2 saukstus, 1 sauksta cinamoninem bandelem, bet 50 g glazurai, ledams 2 saukstai, 5 šaukštai kitiems ledams, buna iki 2 dl, o 1 dl yra apie 80 g. Tai gal truputi kitoks santykis cia nei kai cukraus vartojime, mazdaug puse kilo cukraus dabar pilame. :-D PS As einu ir tuo ka tu atsiuntei pasidalinti, ten irgi yra sukrino, o batoneliai gavosi tai griuk kokie skanus!!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū už pasidalinimus normų.
  - Su šventėm!

  AtsakytiPanaikinti